Connective System

Connective System

Our favourite
Úrovne výkonu PowerBoxu je možné ovládať pomocou PedalBoxu! Máte moc vo svojich rukách. Ovládajte výkon vášho vozidla alebo PowerBox Nitro - ľahko pomocou PedalBoxu.
PowerBox Nitro umožňuje chiptuning v nanosekundovej rýchlosti vďaka optimalizácii máp v reálnom čase prispôsobuje každú jazdnú situáciu dokonale. PedalBox umožňuje výrazne lepšiu reakciu na plyn a tým aj športovejšiu manipuláciu. Z hľadiska bezpečnosti je PedalBox so svojim systémom Multy-Processor ďaleko pred konkurenciou. Interakcia PowerBoxu Nitro a nášho PedalBoxu umožňuje ľahké zmeny režimu. Stlačením tlačidla + (PedalBox) je reakcia plynového pedálu výrazne športovejšia a PowerBox Nitro mení úroveň na výkon.

Vyber auto

Vždy pripojený

Žiadne zdĺhavé spojenie cez Bluetooth a žiadne zdĺhavé vykopávanie smartfónov - vždy pripojení a pripravené na použitie!

Zapnutie stlačením tlačidla

Jediným stlačením tlačidla + na PedalBoxi zmeníte reakciu plynového pedála a zvýšite úroveň výkonu vášho automobilu. Až o 31% zvýšenie výkonu a športová reakcia na plyn stlačením jedného tlačidla, veľmi pohodlná z interiéru vozidla.

Dokonale kombinované

Optimalizovaná odozva s naším PedalBoxom je perfektným doplnkom chiptuningu.

Závodná technológia

Závodná technológia

Skúsenosti s pretekaním

Vedenie a vývojový tím v CPA Chiptuning sa môže obzrieť za viac ako 40 ročnými závodnými skúsenosťami v motoristickom športe. Medzi ne patrili formule 2 (EC), preteky majstrovstiev sveta v motorkárskych závodoch, motokárové preteky, Supermoto a naposledy národná trieda Superbike.


Optimalizácia živých máp v nanosekundovom rozsahu

V našich PowerBoxoch nájdete iba rýchle a vysoko kvalitné procesory. Špičkové modely našich procesorov pracujú v nanosekundovom rozsahu, a preto môžu zabezpečiť rýchlu optimalizáciu charakteristík. Vysoká rýchlosť zdôrazňuje náš záväzok k vedeniu technológie!

Optimalizácia živých máp v nanosekundovom rozsahu

Optimalizácia na škrtiacej klapke

 • Šport+

  veľmi prudká reakcia na pedál

 • Šport

  športová reakcia pedálov

 • Továreň

  odozva pedálov takmer v sérii

 • Eco

  oneskorená reakcia pedálu

 • Eco II

  pohodlná reakcia pedálu

  Klikni tu ↓
Klikni tu
Klikni tu

Úroveň výkonu motora

Úroveň výkonu motora
Efektívnosť
Šport
Závod
 • Závod

  maximálne zvýšenie výkonu, nízka úspora paliva

 • Šport

  viditeľné zvýšenie výkonu, nízke úspory paliva

 • Efektívnosť

  nízke zvýšenie výkonu, maximálne úspory paliva

Integrovaná nová technológia SENT & i-ART

Integrovaná nová technológia SENT & i-ART

Skúsení inžinieri CPA opäť presvedčili vývojom. Ako jeden z prvých výrobcov boli vývojové práce tlačené pod vysokým tlakom na CPA. Výsledok je presvedčivý. CPA Chiptuning dnes ponúka vynikajúce riešenia pre automobily s technológiou SENT alebo i-ART.

CPA-Switch Tech

Vďaka patentovanému prepínaniu jednotlivých kanálov je CPA PowerBox Nitro vždy tou správnou voľbou.

 • Charakteristická optimalizácia máp s individuálnym softvérom

  S programom CPA Chiptuning dostanete vždy softvér, ktorý je presne prispôsobený vášmu motoru alebo automobilu. Úprava už preto nie je potrebná. Vďaka tomu je možné lepšie využiť energetické rezervy vášho motora bez obmedzenia životnosti. Optimalizácia digitálnej mapy optimalizuje ladenie údajov v reálnom čase.

  Jednoduchá inštalácia PowerBoxu

  1.

  Otvorte kapotu.

  2.

  Odstráňte kryt motora. Vo väčšine prípadov je kryt len nasunutý a dá sa ľahko vytiahnuť ťahom.

  3.

  Nájdite konektor na vozidle. Nenájdené: Pošlite nám obrázok motorového priestoru na adresu technik@cpa-chiptuning.de a uveďte číslo svojej objednávky.

  4.

  Odpojte pôvodnú zástrčku a pripojte dodávanú súpravu káblov CPA s dvoma originálnymi zástrčkami. Uistite sa, že je zástrčka pevne na svojom mieste.

  5.

  Pripojte CPA PowerBox s príslušnou zástrčkou (zástrčka CPA) na súprave káblov.

  6.

  Pripojte PowerBox a káblovú súpravu na vhodné miesto pomocou káblových zväzkov (mimo zdrojov tepla a pohyblivých častí).

  Jednoduchá inštalácia PedalBoxu

  1.

  Uvoľnite plynový pedál: Ak je to potrebné, odstráňte plynový pedál z armatúry, aby ste dosiahli konektor.

  2.

  Vytiahnite pôvodnú zástrčku z plynového pedála.

  3.

  Vložte dodaný káblový zväzok (adaptér) medzi pedál plynu a pôvodné pripojenie.

  4.

  Pripojte PedalBox k dodanému káblovému zväzku.

  5.

  Opravte plynový pedál. Zaistite správnu inštaláciu plynového pedála a správne vedenie káblových pripojení.

  6.

  V prípade potreby môžete PedalBox pripevniť na vhodné miesto pomocou priloženého lepiaceho prúžku.

 • Chiptuning: Zložitá technika. Jednoduchá inštalácia. Veľký efekt.

  To, čo sa ešte dnes definuje ako chiptuning, technika CPA sa už dlho vyvinula z „jednoduchého“ chiptuningu. Ide skôr o zložité algoritmy, ktorých softvér je vyvinutý technikmi a kombinovaný s know-how, ktoré používajú naši skúsení technici, čo vedie k prispôsobenému zvýšeniu výkonu vášho vozidla.

  Dôraz je kladený na harmóniu medzi hardvérom a softvérom špecifickým pre autá. Preto si ako zákazník môžete byť istí, že v CPA dosiahnete najlepšie možné zvýšenie výkonu.

  Náš nárok: maximálny výkon a maximálna bezpečnosť dokonale kombinovaná pre vaše auto!

 • Rôzne motory

  Chiptuning na zážihovom benzínovom motore

  V moderných benzínových motoroch s preplňovaným motorom hrá elektronické a elektronické riadenie motora stále dôležitejšiu úlohu.

  Riadiaca jednotka motora spracováva údaje z mnohých snímačov, a tým počíta napr. požadované vstrekované množstvo, požadovaný plniaci tlak, požadované načasovanie zapaľovania atď.

  Takto sú dáta čítané a spracovávané mnohými snímačmi.

  Aby sa dosiahla optimalizácia výkonu a spotreby, musia byť tieto parametre optimalizované. CPA sa spolieha na špeciálne vyvinutý softvér špecifický pre motor, ktorý zaisťuje následnú zmenu kontrolných parametrov nastavených vo výrobe. Optimalizáciou údajov o motore sa znateľne zvýši výkon a zníži sa spotreba.

  Výsledkom presne vyladených a optimalizovaných parametrov je zreteľné zvýšenie výkonu a efektívnosti. Všetky relevantné údaje o motore sa zaznamenávajú, kontrolujú a optimalizujú v reálnom čase - ale iba vtedy, keď vodič potrebuje výkon.

  Aj pri zvyšovaní výkonu zostávajú aktívne všetky ochranné a kontrolné funkcie riadiacej jednotky.     

  Chiptuning na turbodúchadle

                                      Moderné dieselové motory s turbodúchadlom sú už desaťročia elektronicky monitorované a riadené riadiacou jednotkou motora. Regulátor zistí nespočetné hodnoty, ako napríklad množstvo vstrekovania, načasovanie vstrekovania, plniaci tlak, rýchlosť atď. Tieto údaje sú zahrnuté v riadení a monitorovaní motora.

                                      

  Modul ladenia CPA zhromažďuje všetky relevantné údaje priamo do snímačov motora a číta informácie o množstve vstrekovania, časovaní vstrekovania, plniaceho tlaku, rýchlosti atď. Parametre sú optimalizované v reálnom čase v zlomkoch sekundy pomocou softvéru na optimalizáciu máp vyvinutého spoločnosťou a ďalej putujú do riadiacej jednotky motora. Tým sa vypočítajú nové hodnoty s údajmi nášho ladiaceho modulu a súčasne sa upravia zostávajúce mapy motora. Výsledkom je, že riadiaca jednotka výrobcu si stále udržuje kontrolu nad vaším motorom, čo znamená, že bezpečnostné a ochranné systémy zostávajú aktívne.

  Pridaný výkon vášho motora sa dosiahne cielenou optimalizáciou signálov motora v reálnom čase. Naša optimalizačná riadiaca jednotka výrazne zvyšuje účinnosť a výkonový potenciál vášho motora.

 • Charakteristická optimalizácia máp na plynovom pedáli

  Náš dômyselný softvér, špeciálne vyvinutý pre váš pedál plynu, podľa potreby optimalizuje charakteristickú mapu pedálu plynu. Dajte náš PedalBox do športového režimu. Ako je znázornené na obrázku vľavo, zažijete svoje auto znova s neprekonateľnou živosťou a športovou reakciou na plyn. Prepnutie na komfortný režim (Eco II) umožňuje jazdu šetrnú na palivo a môže byť veľkou pomocou pri mestskej premávke a preťažení dopravy.

4-násobná digitálna optimalizácia

4-násobná digitálna optimalizácia

Ovládaním (optimalizáciou) až 4 kanálov je možné upraviť tisíce parametrov za sekundu tak, aby sa dosiahol optimálny výkon vo všetkých oblastiach príslušnej jazdnej situácie. Mnohoročné skúsenosti s závodmi umožňujú inžinierom CPA kombinovať optimálny výkon a praktickosť.

4 kanály

Použitie až 4 kanálov umožňuje vývojárom a inžinierom veľmi presnú a účinnú koordináciu softvéru. Optimalizuje sa až 15 rôznych parametrov.

Naše testy automobilov

(6) Rabat platí pre všetky ponúknuté produkty uvedené na našej strane okrem PowerBox Pro a PedalBox. Akcia končí po vypredaní predmetného kontingentu produktov.

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.