PowerBox Nitro

PowerBox Nitro

Maximálny výkon
PowerBox Nitro - najvyššia trieda sortimentu produktov CPA Chiptuning. Vďaka vysokej frekvencii procesora a podrobne vypracovanému vývoju softvéru sa PowerBox Nitro stal naším špičkovým modelom.
Vlajková značka značky CPA chiptuning® - PowerBox Nitro. Vďaka procesoru STM32L475 (90 MHz) je PowerBox Nitro na vrchole nášho sortimentu. Optimalizácia mapy v nanosekundovom rozsahu je schopná zmeny veľmi rýchlo a prispôsobí sa každej jazdnej situácii.

Vyber auto

2 roky záruka na motor

Sme presvedčení o našich produktoch a tuningu a od založenia našej spoločnosti sme nezaznamenali žiadne škody na zákazníckych vozidlách prostredníctvom našich PowerBoxov. Z tohto dôvodu vám chceme poskytnúť záruku na našu záruku na motor.

uč sa viac
Zvýšenie výkonu až o 31%

U mnohých automobilov dosahujeme zvýšenie výkonu až o 31%. Vyhľadajte svoje auto v časti „Výber auta“ a pozrite si presný výkon svojho vozidla.

Úspora paliva až 18%

Pri dôslednej jazde znížite spotrebu paliva až o 18%. Prispievame tým tiež k ekologickejšej mobilite s našimi výrobkami. Výkon a ochrana životného prostredia už nie sú v konflikte!

Závodná technológia

Závodná technológia

Skúsenosti s pretekaním

Vedenie a vývojový tím v CPA Chiptuning sa môže obzrieť za viac ako 40 ročnými závodnými skúsenosťami v motoristickom športe. Medzi ne patrili formule 2 (EC), preteky majstrovstiev sveta v motorkárskych závodoch, motokárové preteky, Supermoto a naposledy národná trieda Superbike.


Optimalizácia živých máp v nanosekundovom rozsahu

V našich PowerBoxoch nájdete iba rýchle a vysoko kvalitné procesory. Špičkové modely našich procesorov pracujú v nanosekundovom rozsahu, a preto môžu zabezpečiť rýchlu optimalizáciu charakteristík. Vysoká rýchlosť zdôrazňuje náš záväzok k vedeniu technológie!

Optimalizácia živých máp v nanosekundovom rozsahu
Nastaviteľný výkon

Nastaviteľný výkon

Váš PowerBox bude dodaný so špeciálnym softvérom pre vaše auto. Samostatný softvér je pri dodaní v predvolenom nastavení, ktorý môžete kedykoľvek upraviť podľa svojich želaní a požiadaviek.


Bezplatná garancia na motor pre PowerBox Nitro

Bezplatná záruka na motor pre PowerBox Ultra a PowerBox Nitro
 • 2 roky záruka na motor

  Kúpte si PowerBox Nitro a získajte dvojročnú záruku na motor

 • Záruka motora vč. turbodúchadlo

  Bezpečný na cestách, odteraz s bezplatnou zárukou na motor vr. Turbodúchadla!

 • Nie odpočítateľné

  Záruka na motor nezahŕňa spoluúčasť až do maximálnej výšky 5 000 EUR

 • Záruka priamo na CPA

  Záruka na motor vám poskytuje priamo spoločnosť CPA (žiadna tretia strana) uč sa viac

Integrovaná nová technológia SENT & i-ART

Integrovaná nová technológia SENT & i-ART

Skúsení inžinieri CPA opäť presvedčili vývojom. Ako jeden z prvých výrobcov boli vývojové práce tlačené pod vysokým tlakom na CPA. Výsledok je presvedčivý. CPA Chiptuning dnes ponúka vynikajúce riešenia pre automobily s technológiou SENT alebo i-ART.

CPA-Switch Tech

Vďaka patentovanému prepínaniu jednotlivých kanálov je CPA PowerBox Nitro vždy tou správnou voľbou.

 • Charakteristická optimalizácia máp s individuálnym softvérom

  S programom CPA Chiptuning dostanete vždy softvér, ktorý je presne prispôsobený vášmu motoru alebo automobilu. Úprava už preto nie je potrebná. Vďaka tomu je možné lepšie využiť energetické rezervy vášho motora bez obmedzenia životnosti. Optimalizácia digitálnej mapy optimalizuje ladenie údajov v reálnom čase.

  Jednoduchá inštalácia PowerBoxu

  1.

  Otvorte kapotu.

  2.

  Odstráňte kryt motora. Vo väčšine prípadov je kryt len nasunutý a dá sa ľahko vytiahnuť ťahom.

  3.

  Nájdite konektor na vozidle. Nenájdené: Pošlite nám obrázok motorového priestoru na adresu technik@cpa-chiptuning.de a uveďte číslo svojej objednávky.

  4.

  Odpojte pôvodnú zástrčku a pripojte dodávanú súpravu káblov CPA s dvoma originálnymi zástrčkami. Uistite sa, že je zástrčka pevne na svojom mieste.

  5.

  Pripojte CPA PowerBox s príslušnou zástrčkou (zástrčka CPA) na súprave káblov.

  6.

  Pripojte PowerBox a káblovú súpravu na vhodné miesto pomocou káblových zväzkov (mimo zdrojov tepla a pohyblivých častí).

 • Chiptuning: Zložitá technika. Jednoduchá inštalácia. Veľký efekt.

  To, čo sa ešte dnes definuje ako chiptuning, technika CPA sa už dlho vyvinula z „jednoduchého“ chiptuningu. Ide skôr o zložité algoritmy, ktorých softvér je vyvinutý technikmi a kombinovaný s know-how, ktoré používajú naši skúsení technici, čo vedie k prispôsobenému zvýšeniu výkonu vášho vozidla.

  Dôraz je kladený na harmóniu medzi hardvérom a softvérom špecifickým pre autá. Preto si ako zákazník môžete byť istí, že v CPA dosiahnete najlepšie možné zvýšenie výkonu.

  Náš nárok: maximálny výkon a maximálna bezpečnosť dokonale kombinovaná pre vaše auto!

 • Rôzne motory

  Chiptuning na zážihovom benzínovom motore

  V moderných benzínových motoroch s preplňovaným motorom hrá elektronické a elektronické riadenie motora stále dôležitejšiu úlohu.

  Riadiaca jednotka motora spracováva údaje z mnohých snímačov, a tým počíta napr. požadované vstrekované množstvo, požadovaný plniaci tlak, požadované načasovanie zapaľovania atď.

  Takto sú dáta čítané a spracovávané mnohými snímačmi.

  Aby sa dosiahla optimalizácia výkonu a spotreby, musia byť tieto parametre optimalizované. CPA sa spolieha na špeciálne vyvinutý softvér špecifický pre motor, ktorý zaisťuje následnú zmenu kontrolných parametrov nastavených vo výrobe. Optimalizáciou údajov o motore sa znateľne zvýši výkon a zníži sa spotreba.

  Výsledkom presne vyladených a optimalizovaných parametrov je zreteľné zvýšenie výkonu a efektívnosti. Všetky relevantné údaje o motore sa zaznamenávajú, kontrolujú a optimalizujú v reálnom čase - ale iba vtedy, keď vodič potrebuje výkon.

  Aj pri zvyšovaní výkonu zostávajú aktívne všetky ochranné a kontrolné funkcie riadiacej jednotky.     

  Chiptuning na turbodúchadle

                                      Moderné dieselové motory s turbodúchadlom sú už desaťročia elektronicky monitorované a riadené riadiacou jednotkou motora. Regulátor zistí nespočetné hodnoty, ako napríklad množstvo vstrekovania, načasovanie vstrekovania, plniaci tlak, rýchlosť atď. Tieto údaje sú zahrnuté v riadení a monitorovaní motora.

                                      

  Modul ladenia CPA zhromažďuje všetky relevantné údaje priamo do snímačov motora a číta informácie o množstve vstrekovania, časovaní vstrekovania, plniaceho tlaku, rýchlosti atď. Parametre sú optimalizované v reálnom čase v zlomkoch sekundy pomocou softvéru na optimalizáciu máp vyvinutého spoločnosťou a ďalej putujú do riadiacej jednotky motora. Tým sa vypočítajú nové hodnoty s údajmi nášho ladiaceho modulu a súčasne sa upravia zostávajúce mapy motora. Výsledkom je, že riadiaca jednotka výrobcu si stále udržuje kontrolu nad vaším motorom, čo znamená, že bezpečnostné a ochranné systémy zostávajú aktívne.

  Pridaný výkon vášho motora sa dosiahne cielenou optimalizáciou signálov motora v reálnom čase. Naša optimalizačná riadiaca jednotka výrazne zvyšuje účinnosť a výkonový potenciál vášho motora.

4-násobná digitálna optimalizácia

4-násobná digitálna optimalizácia

Ovládaním (optimalizáciou) až 4 kanálov je možné upraviť tisíce parametrov za sekundu tak, aby sa dosiahol optimálny výkon vo všetkých oblastiach príslušnej jazdnej situácie. Mnohoročné skúsenosti s závodmi umožňujú inžinierom CPA kombinovať optimálny výkon a praktickosť.

4 kanály

Použitie až 4 kanálov umožňuje vývojárom a inžinierom veľmi presnú a účinnú koordináciu softvéru. Optimalizuje sa až 15 rôznych parametrov.

Naše testy automobilov

(6) Rabat platí pre všetky ponúknuté produkty uvedené na našej strane okrem PowerBox Pro a PedalBox. Akcia končí po vypredaní predmetného kontingentu produktov.

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.