Vyber auto

VW Touareg III v spoločnosti CPA Performance

Chiptuning VW Touareg III V6 TDI

Nový Touareg je širší a dlhší ako jeho predchodca, z toho dôvodu však trochu viac plochý. Opticky výrazne vkusnejší a elegantnejší. V CPA Performance sich chceli tohto nováčika prezrieť trochu dôslednejšie a s novým modelom Touareg strávili niekoľko dní. Pohotovostná hmotnosť cca 2 100 kg v spojení s 3,0-litrovým naftovým motorom s výkonom 286 PS ukázala, že Touareg by v rôznych situáciach mohol zniesť vyšší výkon. Toto bolo bez zbytočných rečí vykonané. Experti spoločnosti CPA vyvinuli motorový softvér a tento dokonale vyladili. Tieto modifikované parametre boli implementované do systému – ConnectiveSystem. Takto je možné v interiéri vozidla stlačením tlačidla elegantne ovládať zvýšenie výkonu o 70 PS a úžasných 150 NM.

diagram výkonnosti VW Touareg III V6 TDI
03.07.2021

VW : Ďalšie testovanie

08.07.2021
  • VW Touareg II (C2) 3.0 V6 TDI (CR) BlueMotion DPF

Otestujte si vyšší výkon ponúkaný spoločnosťou CPA Performance vďaka systému PowerBox pre Vaše vozidlo VW Touareg. Vďaka patentovanému systému ConnectiveSystem od CPA získate kombináciu tuningu motora a tuningu plynového pedála.

02.02.2018
  • VW Passat (B8) 2.0 TDI SCR BlueMotion Technology

Vďaka softvéru špecifickému pre motor je možné dosiahnuť až 241 HP. Priemerná spotreba by sa mohla znížiť až o 1,0 L.

06.10.2015
  • VW Up 1.0 TSI

S PowerBox Nitro z CPA je možné dosiahnuť výrazný nárast výkonu. Dajte nám vedieť o výsledku, zloženom CPA PowerBox a vašom vozidle.

21.11.2019
  • VW Touareg III V6 TDI

Nový VW prichádza s najnovšou technológiou VW a množstvom pohodlia. Existuje zodpovedajúci systém ConnectiveSystem, ktorý môže zvýšiť pohodlie alebo športový charakter s rôznymi úrovňami výkonu.

26.11.2013
  • VW Passat CC (3C) 1.4 TSI

VW Passat CC 1.4 TSI, presvedčivý výkon a nízka spotreba. Teraz kliknite a vyberte správnu tuningovú súpravu pre VW Passat CC 1.4 TSI objednávky Chiptuning.

20.11.2020
  • VW T-Roc R 4Motion

Po dlhodobom teste a intenzívnom zaznamenávaní údajov vyvinuli inžinieri CPA pre VW T-Roc R softvér pre konkrétny motor zameraný na zvýšenie výkonu. Presvedčte sa o správnom chiptuningu.

Naše testy automobilov

(6) Rabat platí pre všetky ponúknuté produkty uvedené na našej strane okrem PowerBox Pro a PedalBox. Akcia končí po vypredaní predmetného kontingentu produktov.

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.