Vyber auto

40 % rabat na všetko! Spring-Deal: Len obmedzený počet kusov! (6)

Zvýšenie výkonu: Chiptuning

Zvýšenie výkonu: Chiptuning
 • Vývoj softvéru

  Najdôležitejšie zmeny v chiptuningu sú v softvéri! Práve tu odborníci vývojového oddelenia CPA Chiptuning nenechávajú nič na náhodu.

 • Dyno testy

  V rámci nášho profesionálneho rozvoja a koordinácie vykonávame početné testy na našom internom dyne. Softvér je tu optimálne prispôsobený automobilu.

 • Skúsenosti z jazdy

  Pri skúškach z jazdy je softvér prispôsobený skutočným podmienkam. V tomto prípade sa skúša a kontroluje veľa jazdných situácií, ako je zrýchlenie, radenie prevodových stupňov, jazda mestom, jazda v dopravnej zápche, jazda po diaľnici, testy na veľké vzdialenosti atď.

 • Long-term test

  Osobitná pozornosť pri vývoji sa týka dlhodobých testov. Dlhodobé testy poskytujú informácie o dlhodobej kompatibilite jednotky PowerBox s motorom, stave vývoja softvéru a kvalite hardvéru v reálnych podmienkach.

Technológie

Rôzne typy motorov vyžadujú rôzne optimalizačné riešenia.

 • SENT & i-ART - Ladenie budúcnosti

  Ako jeden z popredných poskytovateľov v našom odbore sa usilujeme o vedúce postavenie v oblasti technológií a už dnes ponúkame nové digitálne technológie, ako sú

 • Zvýšenie tlaku

  Plniaci tlak a súvisiace množstvo plniaceho vzduchu sú rozhodujúcimi parametrami na zvýšenie výkonu turbomotorov.

 • Senzor vačkového hriadeľa

  Spracovanie signálu vačkového hriadeľa je nevyhnutné pre vysoko kvalitné ladenie vysokovýkonných motorov.

 • Vstrekovací tlak

  Vstrekovací tlak je optimalizovaný množstvom vstrekovania alebo časom vstrekovania a mení sa vo vzťahu k iným parametrom.

 • CPA-Switch Tech

  Táto inovatívna technológia umožňuje zariadeniu PowerBox spracovať a optimalizovať analógové alebo digitálne signály.

 • Objem vstrekovania

  Aby sa optimalizoval výkon, musí sa vstrekovací objem spoľahlivo a presne nastaviť.

Benzínový motor

Chiptuning na benzínových motoroch

Zvýšenie výkonu až o 31%

Vyberte si auto

Dízel

Chiptuning na dieselových motoroch

Úspora paliva až 1 liter

Vyberte si auto
 • Charakteristická optimalizácia máp s individuálnym softvérom

  S programom CPA Chiptuning dostanete vždy softvér, ktorý je presne prispôsobený vášmu motoru alebo automobilu. Úprava už preto nie je potrebná. Vďaka tomu je možné lepšie využiť energetické rezervy vášho motora bez obmedzenia životnosti. Optimalizácia digitálnej mapy optimalizuje ladenie údajov v reálnom čase.

  Jednoduchá inštalácia PowerBoxu

  1.

  Otvorte kapotu.

  2.

  Odstráňte kryt motora. Vo väčšine prípadov je kryt len nasunutý a dá sa ľahko vytiahnuť ťahom.

  3.

  Nájdite konektor na vozidle. Nenájdené: Pošlite nám obrázok motorového priestoru na adresu technik@cpa-chiptuning.de a uveďte číslo svojej objednávky.

  4.

  Odpojte pôvodnú zástrčku a pripojte dodávanú súpravu káblov CPA s dvoma originálnymi zástrčkami. Uistite sa, že je zástrčka pevne na svojom mieste.

  5.

  Pripojte CPA PowerBox s príslušnou zástrčkou (zástrčka CPA) na súprave káblov.

  6.

  Pripojte PowerBox a káblovú súpravu na vhodné miesto pomocou káblových zväzkov (mimo zdrojov tepla a pohyblivých častí).

 • Chiptuning: Zložitá technika. Jednoduchá inštalácia. Veľký efekt.

  To, čo sa ešte dnes definuje ako chiptuning, technika CPA sa už dlho vyvinula z „jednoduchého“ chiptuningu. Ide skôr o zložité algoritmy, ktorých softvér je vyvinutý technikmi a kombinovaný s know-how, ktoré používajú naši skúsení technici, čo vedie k prispôsobenému zvýšeniu výkonu vášho vozidla.

  Dôraz je kladený na harmóniu medzi hardvérom a softvérom špecifickým pre autá. Preto si ako zákazník môžete byť istí, že v CPA dosiahnete najlepšie možné zvýšenie výkonu.

  Náš nárok: maximálny výkon a maximálna bezpečnosť dokonale kombinovaná pre vaše auto!

 • Rôzne motory

  Chiptuning na zážihovom benzínovom motore

  V moderných benzínových motoroch s preplňovaným motorom hrá elektronické a elektronické riadenie motora stále dôležitejšiu úlohu.

  Riadiaca jednotka motora spracováva údaje z mnohých snímačov, a tým počíta napr. požadované vstrekované množstvo, požadovaný plniaci tlak, požadované načasovanie zapaľovania atď.

  Takto sú dáta čítané a spracovávané mnohými snímačmi.

  Aby sa dosiahla optimalizácia výkonu a spotreby, musia byť tieto parametre optimalizované. CPA sa spolieha na špeciálne vyvinutý softvér špecifický pre motor, ktorý zaisťuje následnú zmenu kontrolných parametrov nastavených vo výrobe. Optimalizáciou údajov o motore sa znateľne zvýši výkon a zníži sa spotreba.

  Výsledkom presne vyladených a optimalizovaných parametrov je zreteľné zvýšenie výkonu a efektívnosti. Všetky relevantné údaje o motore sa zaznamenávajú, kontrolujú a optimalizujú v reálnom čase - ale iba vtedy, keď vodič potrebuje výkon.

  Aj pri zvyšovaní výkonu zostávajú aktívne všetky ochranné a kontrolné funkcie riadiacej jednotky.     

  Chiptuning na turbodúchadle

                                      Moderné dieselové motory s turbodúchadlom sú už desaťročia elektronicky monitorované a riadené riadiacou jednotkou motora. Regulátor zistí nespočetné hodnoty, ako napríklad množstvo vstrekovania, načasovanie vstrekovania, plniaci tlak, rýchlosť atď. Tieto údaje sú zahrnuté v riadení a monitorovaní motora.

                                      

  Modul ladenia CPA zhromažďuje všetky relevantné údaje priamo do snímačov motora a číta informácie o množstve vstrekovania, časovaní vstrekovania, plniaceho tlaku, rýchlosti atď. Parametre sú optimalizované v reálnom čase v zlomkoch sekundy pomocou softvéru na optimalizáciu máp vyvinutého spoločnosťou a ďalej putujú do riadiacej jednotky motora. Tým sa vypočítajú nové hodnoty s údajmi nášho ladiaceho modulu a súčasne sa upravia zostávajúce mapy motora. Výsledkom je, že riadiaca jednotka výrobcu si stále udržuje kontrolu nad vaším motorom, čo znamená, že bezpečnostné a ochranné systémy zostávajú aktívne.

  Pridaný výkon vášho motora sa dosiahne cielenou optimalizáciou signálov motora v reálnom čase. Naša optimalizačná riadiaca jednotka výrazne zvyšuje účinnosť a výkonový potenciál vášho motora.

(6) Rabat platí pre všetky ponúknuté produkty uvedené na našej strane okrem PowerBox Pro a PedalBox. Akcia končí po vypredaní predmetného kontingentu produktov.

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.