Vyber auto

Nemeckí inžinieri a dlhoročné skúsenosti so správou systému CPA ...

Ako CPA Chiptuning sa usilujeme o mimoriadny výkon! Toto je požiadavka a motivácia súčasne - pre našu spoločnosť a naše produkty. Vedenie a vývojový tím v CPA Chiptuning sa môže obzrieť za viac ako 40 ročnými závodnými skúsenosťami v motoristickom športe. Medzi ne patrili formule 2 (EC), preteky majstrovstiev sveta v motorkárskych závodoch, motokárové preteky, Supermoto a naposledy národná trieda Superbike. Tento závodný zážitok je spojený s podrobnými inžinierskymi prácami z automobilového regiónu Stuttgart. Každý deň sa vášnivo snažíme o dokonalosť. Takto vznikol náš PowerBox, do ktorého vložíme celé svoje srdce a naše odborné znalosti. Presvedčte sa sami.

Medzi naše špecializácie patrí

  • Zvýšenie výkonu pre závodné použitie
  • Optimalizácia plynu
  • Individuálny softvér pre rôzne motory

Váš tím CPA Chiptuning®

O spoločnosti CPA Performance

CPA Performance je synonymom kompetencie, skúseností a kvality.

My ako výrobca všetky produkty vyvíjame a vyrábame vo vlastnej réžii.

Kompetenciu ponúkajú naši vývojoví inžinieri a technici, ktorí ako kompletný tím v oblasti optimalizácie výkonov disponujú skúsenosťami získanými za viac ako desaťročie. Toto know how denne transformujeme do inteligentných a inovatívnych detailných riešení pri nových vývojoch.

Tím spoločnosti CPA Performance skúsenosti nazbieral v priebehu viac ako 40 rokov pretekania / motoristického športu, do dnešného dňa nám tieto detailné poznatky o motoroch vytvorili náskok v kvalite a inováciách v oblasti optimalizácie výkonov.


Produkte

Dáme plnú silu ..

.. tiež na pretekárskej dráhe.

Nielen náš vývojový tím má veľa pretekárskych skúseností, ale aj náš manažment.

Fakty a čísla

225

Celosvetová sieť predajcov

V súčasnosti veľa obchodníkov s CPA denne pracuje na vylepšovaní produktov chiptuningu.

10.000

spokojných zákazníkov

Naše výrobky sú založené predovšetkým na prínosoch pre zákazníka, a preto je každodenné používanie pozitívnym zážitkom.

200.000

Predaných modulov

S viac ako 200.000 predanými modulmi sme hrdí, že môžeme naďalej ponúkať vysoko kvalitné ladenie najnovších automobilov.

(6) Rabat platí pre všetky ponúknuté produkty uvedené na našej strane okrem PowerBox Pro a PedalBox. Akcia končí po vypredaní predmetného kontingentu produktov.

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.