Vyber auto

Vývoj motorového softvéru pre VW Touareg II

Chiptuning VW Touareg II

Druhá generácia modelu Touareg pôsobí výrazne modernejšie. Dobré spracovanie a dostatok priestoru predstavuje v tomto segmente štandard. S motorom 3,0 V6 TDI a výkonom 240 PS má človek občas pocit, že z motorického hľadiska je trochu poddimenzovaný, pretože Touareg predsa len váži takmer 2,2 tony. CPA Performance tento handicap kompenzuje zvýšením výkonu motora Touareg. Inžinieri CPA dospeli na základe usilovného testovania k želaným výsledkom, a to k možnosti zvýšenia výkonu motora o takmer 70 PS a 150 NM dodatočnou implementáciou systému ConnectiveSystem CPA, ktorý Touaregu pomôže správne sa postaviť na nohy. Takže opäť presvedčivý výkon spoločnosti CPA Performance.

diagram výkonnosti VW Touareg II (C2) 3.0 V6 TDI (CR) BlueMotion DPF
10.07.2021

VW : Ďalšie testovanie

27.05.2014
  • VW Golf VII (AU) GTI

optimalizácia digitálnej mapy na Golf 7 GTI

22.10.2015
  • VW Amarok 2.0 TDI BiTurbo

Ladenie čipov VW Amarok 2.0 TDI biturbo s CPA pomáha jej premýšľavému „kamionu“ späť na trať. Vďaka zvýšeniu výkonu nášho CPA PowerBox je váš Amarok opäť dobrou postavou aj mimo nemeckých ulíc.

21.11.2019
  • VW Touareg III V6 TDI

Nový VW prichádza s najnovšou technológiou VW a množstvom pohodlia. Existuje zodpovedajúci systém ConnectiveSystem, ktorý môže zvýšiť pohodlie alebo športový charakter s rôznymi úrovňami výkonu.

26.01.2021
  • VW Golf VIII Variant (CD) 2.0 TDI

Motorový softvér prináša úžasný výsledok vo vzťahu so zvýšeným výkonom vozidla VW Golf 8 Variant vďaka nášmu PowerBoxu. Perfektne prispôsobený softvér a hardvér v harmónii so zvýšením výkonu vášho vozidla VW Golf 8 Variant.

02.02.2018
  • VW Passat (B8) 2.0 TDI SCR BlueMotion Technology

Vďaka softvéru špecifickému pre motor je možné dosiahnuť až 241 HP. Priemerná spotreba by sa mohla znížiť až o 1,0 L.

20.11.2020
  • VW T-Roc R 4Motion

Po dlhodobom teste a intenzívnom zaznamenávaní údajov vyvinuli inžinieri CPA pre VW T-Roc R softvér pre konkrétny motor zameraný na zvýšenie výkonu. Presvedčte sa o správnom chiptuningu.

Naše testy automobilov

(6) Rabat platí pre všetky ponúknuté produkty uvedené na našej strane okrem PowerBox Pro a PedalBox. Akcia končí po vypredaní predmetného kontingentu produktov.

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.